Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

In this Discussion

POLSKA, wasze taktyki na wysokie poziomy

edited November 2008 in Antbuster Web Game
Kilka wskazowek ode mnie:
1) jak efektywnie zabudowywac mapke
- na poczatku obstawic nore max 3 dzialkami blisko siebie by moc walic mrowki z gory i z lewej, dostawiamy nowe dzialka jak wymaksujemy w upgrejdach te trzy, wsrod tych trzech najlepiej dwa boczne wymaksowac a na koncu te srodkowe(trzecie) wymaksowac jako zamrazarka
- najlepszym combo jest zamrazarka oraz jeden rodzaj dzialek, najlepiej takich gdzie rosnie bonus w statach z wybudowaniem kolejnego max dzialka danego typu
- nie oplaca sie obstawiac tylko jednego miejsca np nory czy stolika bo na tym dojedziecie max do 80 levelu i to z wielkim trudem
- najlepiej budowac obrone wokol nory na starcie oraz potem przy torcie z zachowaniem rownowagi w ilosci dzialek ofensywnych na dole i na gorze,
- najlepiej sprawdza sie 1 max zamrazarka przy norze oraz 2 max zamrazarki po flankach stolika
- nowe dzialko stawiamy WYLACZNIE jak reszte dzialek mamy wymaksowana w upgrejdach, inne opcje sa nie efektywne

2) jak wbijac wysokie levele tak by sie nie napracowac
poziom mapki odpowiada poziomowi najwyzszego levelu mrowki ktora znajduje sie na mapce, jest tylko jedna mrowka z max levelem, reszta mrowek ma nizsze poziomy, ubijasz taka mrowke i wskakuje ci kolejny poziom a z nory wychodzi mrowka o kolejnym levelu, wystarczy ubijac ciagle najwyzsza poziomem mrowke by wbic kolejny poziom

3) jak efektywnie uzywac celownika dzialek
- celownik dzialek umozliwia skierowanie calej sily ognia wszystkich dostepnych dzialek o ile cel znajduje sie w ich zasiegu,
- priorytetem sa zawsze mrowki z mala iloscia zycia zblizajace sie do kawalka tortu, poniewaz w momencie jak wezma ciastko na plecy to uzupelnia sie im ok 60% hp
- jezeli mamy obrone w dwoch miejscach a mrowka z ciastkiem ma w miare malo zycia kierujemy ogien z dzialek na inne mrowki, albowiem ciastko jest najbezpieczniejsze na grzbiecie mrowki o ile wiemy ze jestesmy w stanie taka mrowke w odpowiednim momencie wykonczyc
- jezeli mrowka z ciastkiem ma w miare malo zycia i zaczyna uciekac z powrotem w strone stolu to takze nie walimy w taka mrowke
- priorytetem jest zawsze mrowka z max levelem oraz mrowki z mala iloscia zycia zblizajace sie do stolu

Drzewko technologiczne znajdziecie pod tym linkiem
http://img127.imageshack.us/my.php?image=antbuster8aar0bj4.jpg

Takie moje drobne uwagi, mam nadzieje ze sie przydadza, ja na tym spokojnie dojezdzam powyzej 90 levelu.

Comments

Leave a Comment

BoldItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Attach file
Attach image
Align leftAlign centerAlign rightToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file